Sąlygos ir taisyklės

Susipažinkite su prekių užsakymo, pristatymo, grąžinimo, asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis

Pardavėjas įsipareigoja
 • Pirkėjo užsakytas ir apmokėtas prekes išsiųsti Pirkėjo pasirinkta siuntos tarnyba, Pirkėjo nurodytu adresu ar į pasirinktą paštomatą ar paruošti atsiėmimui ne vėliau kaip per 1 (vieną) darbo dieną.

Pirkėjas įsipareigoja:

 • Pateikti išsamius ir teisingus savo kontaktinius duomenis, reikalingus užsakytų prekių pristatymui ir priimti pristatytą siuntą ar per pasirinktos siuntų tarnybos nustatytą laiką atsiimti ją iš pasirinkto paštomato, gavus siuntų tarnybos pranešimą;
 • Laiku neatsiėmęs siuntos iš paštomato, nepriėmęs siuntos iš kurjerio ar nurodęs neteisingus kontaktinius duomenis, dėl ko prekės pristatymas tapo neįmanomas ar apsunkintas, padengti Pardavėjo dėl prekės grąžinimo ir/ar pakartotinio prekės pristatymo patirtas išlaidas.
Prekių pateikimo terminai:
 • Prekės Pirkėjui išsiunčiamos ne vėliau kaip per 1 (vieną) darbo dieną nuo pilno atsiskaitymo už jas gavimo;
 • Atsiimti Pardavėjo įmonės buveinėje pasirinktos prekės paruošiamos ne vėliau kaip per 1 (vieną) darbo dieną nuo pilno atsiskaitymo už jas gavimo. Prekės perduodamos Pirkėjui iš anksto el. laišku ar telefonu su Pardavėju suderintu abiems šalims priimtinu atsiėmimo laiku;
 • Prekės, gaminamos pagal užsakymą, kai informacija apie tai pateikta prekės aprašyme, pagaminamos ir išsiunčiamos per 3-4 savaites.

Periodiniai (prenumeratos) prekių užsakymai:

 • Periodiniai (prenumeratos) prekių užsakymai, savo turiniu atkartojantys Pirkėjo pateiktą pirmąjį užsakymą, suformuojami Pirkėjo pasirinktu dažnumu ir pateikiami Pirkėjui apmokėti jo nurodytu el. pašto adresu;
 • Pirkėjas turi teisę bet kada atsisakyti periodinių (prenumeratos) užsakymų prisijungęs prie savo paskyros interneto svetainėje, pateikęs prašymą Pardavėjui raštu ar žodžiu;
 • Pirkėjui 2 (dvi) savaites neapmokėjus periodinio (prenumeratos) užsakymo, prenumerata nutrūksta savaime. Nauji periodiniai užsakymai Pirkėjui neformuojami ir nesiunčiami.
Prekių grąžinimas:
 • Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
 • Pirkėjas – fizinis asmuo turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, išskyrus Civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis. Atsisakyti Pirkimo – pardavimo sutarties galima tik, jei prekė nebuvo naudojama, sugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt., netaikoma tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Atsisakęs sutarties, Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui savybėms ir veikimui nustatyti.
 • Sutarties atsisakymo terminas pasibaigia po 14 (keturiolikos) dienų nuo Pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę. Prekės turi būti grąžintos Pardavėjui ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui. Už prekės tinkamą supakavimą grąžinimui atsako Pirkėjas. Pirkėjui tenka tiesioginės prekės grąžinimo išlaidos.
 • Pinigai už grąžintas prekes, neįskaitant Pirkėjo už pristatymą ir grąžinimą apmokėtos sumos, grąžinami per 7 (septynias) dienas nuo grąžinamų prekių gavimo. Pinigai Pirkėjui grąžinami banko pavedimu, neatsižvelgiant į Pirkėjo pasirinktą apmokėjimo už prekes būdą.
Duomenų tvarkymas:
 • Pirkėjo duomenis tvarko MB „Filterplace”.
 • Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas sutinka, kad jo asmens duomenys gali būti perduoti įmonėms UAB „Montonio finance”, UAB „Omniva LT”, UAB „DPD Lietuva”, Packeta Poland Sp. z o.o. siekiant užtikrinti užsakytų prekių pristatymą ar atsiskaitymą už jas.
Pardavėjo įmonės rekvizitai:

MB „Filterplace” Įmonės kodas: 305389754 PVM mokėtojo kodas: LT100015623416 Adresas: Žemaičių g. 31, 44175 Kaunas A/s: LT787300010161090820 – AB Swedbank Tel. Nr.: +370 698 00666 E-mail: info@filterplace.eu

Pirkinių krepšelis